Sonuçları Filtrele

Bebek Anı Defteri

Bebeğinizin dünyaya geldiğinde, sevdiklerinizle yaşadığınız güzel hatıralarınızı bebek anı defteriniz ile geleceğe taşıyabileceksiniz. En güzel bebek anı defteri çeşitlerimiz arasından seçim yaparak bebeğinize, büyüdüğünde vermek üzere çok özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Bebek anı defteri, doğum ve bebek büyütme telaşı arasında gözden kaçsa ve önemsenmese de aslında ileride kıymeti anlaşılacak çok önemli bir detaydır. Bebeğinizin doğumu ve büyümesi sırasında yaşadığınız o güzel anların yazılı olduğu bir bebek anı defterini ileride çocuğunuzla birlikte okuduğunuzu ve anılarınızın canlandığını düşünsenize... Böyle bir mutluluğa paha biçilemez herhalde.

Limit:
12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.

Bebek anı defteri yapımı

Bebek anı defteri yapımı, süslenmesi ve paketlenmesi özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Bebek anı defterinizi, tabi bu konuda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız, kendiniz yapabileceğiniz gibi bebek anı defteri yapımı konusunda uzman ve güvenilir bir üreticiden de alabilirsiniz. Unutmayınız ki hem zevkinizi ve bebeğinizle ilgili düşüncelerinizi yansıtacak şekilde süslenmiş hem de uzun yıllar boyunca dayanacak sağlamlıkta bir bebek anı defteri olmalı ki ileride size ve çocuğunıza geçmişe yolculuk yaptırabilsin.

Bebek anı defteri içeriği

Bebek anı defteri içeriği, ürün anlamında genelde sadece bebek anı defteri veya defter artı kalemden oluşan set halindedir. Bunun dışında asıl bebek anı defteri içeriği; yani sizin o deftere yazacağınız anılarınız, yapıştıracağınız fotoğraflar, sevdiğiniz insanların mesajları gibi çeşitli şekillerde olabilir. Bu sadece sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Bebek anı defteri içeriği konusunda kendinize kurallar ve  şablonlar belirlemektense, tamamen içinizden geldiği gibi, ileride okuyup hatırlayınca yüzünüzü gülümsetecek anılar biriktirmeye gayret etmelisiniz.

Bebek Anı Defteri veya bebek güncesi Pengu Bebek farkıyla ayağınıza gelsin.

www.pengubebek.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

 

 

  İSİM YAZIMI HEDİYE

12 TAKSİT İmkanı

Kargo 5,99 TL