Sonuçları Filtrele

Bebek Kapı Süsü Setleri

Bebek kapı süsü setleri; bebek kapı süsleri, bebek şekerleri, bebek sepetleri ve takı yastığı ile eksiksiz setlerimiz bir tıkla ayağınıza gelsin.

Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

Bebek Kapı Süsü  Seti arıyorsanız tam yerindesiniz demektir. Pengu Bebek kapı süsü setleri kategorisinde onlarca özel tasarım ve birbirinden farklı bebek kapı süsü setine ulaşabilirsiniz.

Bebek Kapı Süsü artık günümüz kutlamalarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Genellikle doğum odası süsleme ve bebek partilerinde karşımıza çıkmaktadırlar. Yaşadığınız mutluluğu evinizin veya odanızın kapısından diğer insanlara ve sevdiklerinize duyurmanın görsel ifadesidirler. Tüllerle çevrili renkli ve süslü bir kapı mutluluğunuzu pekiştirecektir.

Bebek kapı süslerini şekillerine göre ve kullanılan malzemeye göre sınıflandırmak mümkündür. Genellikle dikdörtgen büyük bir pano şeklinde olan pano kapı süsleri, Yuvarlak bir çemberin üzerine hazırlanan çelenk kapı süsleri ve çapa, gemi, melek, bulut gibi figürler şeklinde kesilmiş kapı süsleri bulunur. Kullanılan malzemelerde genellikle strafor, ahşap, keçe ve kumaştır. Kapı süsleri nazar boncukları, kumaş çiçek ve kelebekler, fiyonklar, uzun tül kuyruklar, parlak taşlar ve incilerle süslenerek zenginleştirilir.  

Pengu Bebek kapı süsü setleri kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca kendi tasarımınız, hayalinizdeki kapı süsü için de Pengu Bebek'le irtibata geçebilirsiniz.

Bebek kapı süsü setleri ve bebek doğum odası setleri Pengu Bebek'te.

www.pengubebek.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

 

 

  İSİM YAZIMI HEDİYE

12 TAKSİT İmkanı

Kargo 5,99 TL